Залежно від способу застосування електрощитове обладнання буває наступних видів:

  • головні розподільні щити;
  • електрощитові панелі;
  • силові щити;
  • щити розподільні пристрої;
  • освітлювальні щити.

Однак, ця класифікація умовна. Так як компоновка шафи часто включає в себе кілька модулів, які суміщають різні функції. У кожному разі все залежить від особливостей електромережі конкретного приміщення.

За бажанням замовника на розподільний щит виводяться перемикачі, керуючі системами вентиляції та опалення, додаткові розетки.

Варто відзначити, що розподільний щит – це не один прилад, а ціла група електротехнічних пристроїв, рубильників, контакторів, трансформаторів, зібраних в одному місці, з метою полегшення доступу до них. Все обладнання випускається в декількох модифікаціях, має сучасний дизайн і без праці впишеться в будь-яке приміщення. Низьковольтні комплектні пристрої (НКУ) – це сукупність низьковольтних апаратів, пристроїв сигналізації, управління, захисту, вимірювання і т д., Які були змонтовані на єдиній конструктивній основі з усіма електричними і механічними з’єднаннями, конструктивними елементами.

Щити розподільні пристрої застосовують в індивідуальних і багатоквартирних будинках. Їх мета – прийом і розподіл струму, контроль струму за допомогою електролічильників, захист внутрішніх магістралей від замикань і сплесків напруги. Детальніше…

Розподільні пункти – це електричні установки, службовці для прийому і розподілу електроенергії одного класу напруги.
У нашому магазині можна купити ящики силові ЯРП Детальніше …

Корпуси монтажні призначаються для установки обладнання на орендованій монтажної панелі. Детальніше…

Щоб приховати різних комунікаційних вузлів, з метою надання естетичного вигляду установці, а також для спрощення доступу до обладнання та поліпшення якості обслуговування використовують люки ревізійні.

  1. електрощитове обладнання
  2. виробництво електрощитового обладнання
  3. збірка електрощитового обладнання