Щити освітлення – це розподільні електротехнічні щити, основна функція яких захист приєднання і комутації електроланок, які розподілені по зонах. При цьому кожна зона, де присутні щити освітлювальні, має окрему комутаційну схему.

Особливості щита освітлення ЩО

Щит освещенияСеред особливостей, якими володіє сучасний щит освітлення ЩО можна виділити відносну простоту використання і естетичний зовнішній вигляд. Це особливо важливо для тих пристроїв, які використовуються в адміністративних і житлових приміщеннях. Управління освітленням за допомогою такого щита може бути здійснено не тільки фахівцями, які працюють в даній сфері. Оскільки щитки освітлювальні мають спеціальні захисні конструкції, які не допускають торкання рукою до струмопровідних лініях.

Основні види освітлювальних щитків:

навісні моделі, монтовані на стінах або колонах

вбудовані, як правило, розміщуються в нішах стін

Крім того, такий пристрій як щиток освітлення, можуть різнитися між собою по конструкції і комплектації: оснащені вступним вимикачем, а також кількістю вимикачів, що відповідають за кожну зону або лінію безпосередньо. Модель ЩО-6 є прекрасним уніфікованим варіантом такої конструкції.

За своєю суттю щит освітлення є певним варіантом силового щита, призначеного для управління освітленням.

Купити щит освітлення, ви можете в нашій компанії. При цьому вартість виробу буде залежати від якості виконання, габаритних розмірів (кількості вимикачів), ступеня захисту. При необхідності фахівці нашого підприємства ТОВ “Аконіт” допоможуть з вибором необхідної моделі ЩО в конкретному випадку.